תקנון אתר  •  מדיניות פרטיות  •  עמוד הבית

- הזמינה רחפן וקבלו הדכת הטסה חינם -

להזמנות או פרטים חייגו עכשיו:

אודות LOOL TV

הבית של הרחפנים בישראל

 

LOOLTV  הינה החברה המובילה בישראל לשיווק והתאמה של מערכות צילום אוויר ומערכות טיסה אוטונומיות. החברה נוסדה בשנת 2008  וממוקמת בקיבוץ גבעת השלושה.
לול טיוי מספקת פתרונות מתקדמים למגוון צרכי צילום, ביטחון ומיפוי. אנו מציעים מענה ומעטפת לכל צורך ממגוון היישומים הרב על ידי רחפנים./מטוסים/ועילוי ממונע.

לול טיוי הינה היבואן הבלעדי והמפיצה של החברות: AUTEL ROBOTICS,PARROT,SKYDIO,GDU,YUNEEC,DJI,BETAFPV,ZERO,

לול טיוי הינה יבואן  מורשה ומשווקת של מיטב החברות  בתחום הרחפנים והמערכות המיוצבות. ומפעילה מרכז השירות ומעבדה ראשית בישראל. המעבדה מנוהלת ע”י טכנאים מוסמכים .  

לול טיוי מחויבת לצרכי הלקוח ומציעה ניסיון רב בפיתוח, שדרוג ואינטגרציה של אמצעים לא שגרתיים ופתרונות יצירתיים לכל מטרה. ברשותה אמצעים וידע רב למציאת פתרון מעשי לכל דרישה. לול טיוי עובדת עם כלל גופי הביטחון במדינת ישראל , צבא ,משטרה ,משמר הגבול , חברות ביטחוניות וכן גופים מקצועיים נוספים באופן קבוע ומתמשך.

נדבך נוסף בפעילות לול טיוי כולל הכשרה והסבה מקצועית של מטיסים בקורס המאושר על ידי רת”א. בנוסף, אפיון ורישוי כלי טייס חדשים וכן הכנת כל ספרויות הטייס הנלוות. בסמוך למשרדינו נמצא מנחת הטסה מאושר.

לול טיוי רואה בשירות הלקוח ערך עליון ומבטיחה מימוש אחריות מלא ותמיכה בכל שאלה או תקלה גם לאחר הרכישה –ברשות לול טיוי כלל האמצעים לטפל בכל בעיה. ובכל שאלה או עניין הקשורים לכלים בלתי מאוישים  וצילום אווירי.

 


preloader