רחפן עם מצלמה טרמית

עולם הרחפנים נכנס אל חיינו והיום, שנת 2020, לא ברור בכלל איך חיינו לפניו. אנשים רבים נעזרים ברחפנים על מנת להגיע ליכולות צילום מתקדמות עם צילום מקורי מזווית עליונה ומצלמות באיכות מעולה. גם רחפן עם מצלמה טרמית הוא אחד מהרחפנים שמשתלטים היום על השוק, אבל נשאלת השאלה מה בדיוק היכולות שלו ומי משתמש בו?

 

מצלמה טרמית – פונה לעולמות שונים ומגוונים

מיד נבין איך רחפן עם מצלמה טרמית יכול לסייע לענפים השונים ואיך, אבל בשלב הראשון בואו נעשה היכרות קצרה עם מצלמה טרמית. מצלמה טרמית משמשת היום בעלי מקצוע רבים על מנת לזהות תנאים של הסביבה המצולמת, ללא צורך במגע. מצלמה טרמית יכולה למפות את הסביבה גם בצילום שלה וגם על פי טמפרטורה.

בעקבות היכולות המתקדמות של מצלמה טרמית, היא משמשת היום בעלי מקצוע כמו אינסטלטורים, מהנדסים, אדריכלים, חקלאים, טכנאים ועוד.

 

רחפן עם מצלמה טרמית

היות ולא כל הסביבות שאותן צריך לבדוק נמצאות במקום נוח ונגיש, רחפן עם מצלמה טרמית הוא הפתרון המושלם כדי לקבל תמונה של סביבה הנמצאת בגובה. בעבר, לפני המצאת רחפן עם מצלמה טרמית, היה צורך בטיפוס עד לגגות המבנים על מנת לבצע בדיקה של תנאי הסביבה, אולם היום באמצעות רחפן עם מצלמה טרמית איך בכך כל צורך.

באופן הזה יכולים כל הגורמים שמשתמשים ברחפן עם מצלמה טרמית להגיע לתוצאות מדויקות של טמפרטורה שיכולה להימדד על פי כל פיקסל ופיקסל שבתמונה, מדידת יעילות של פנאלים סולריים ועוד.

 

מה היכולות של רחפן עם מצלמה טרמית?

מצלמה טרמית שמחוברת לרחפן יכולה להפיק תמונות באיכות מעולה, שניתן להשתמש בתוכנות מחשב רבות ואיכותיות על מנת לפענח אותן ולהסיק מהן נתונים. מצלמה טרמית של רחפן מגיעה בדרך כלל עם רזולוציה גבוהה של עד 512*640 פיקסלים, משלבת יכולות של צילום יום ושל צילום לילה, מודדת טמפרטורה ועוד.

 

נשמע שמדובר כאן על תהליך די מורכב

אז זהו, שממש לא. שימוש ברחפן על מצלמה טרמית הוא פשוט מאוד, ומי מכם שיודע לתפעל רחפנים ימצא את עצמו מקבל את התוצאות הרצויות לו בצורה מסודרת, נוחה ומהירה.

 

האם צריך רישיון על מנת להטיס רחפן עם מצלמה טרמית?

אנשים שמשתמשים ברחפנים השונים לצרכי צילום פרטיים – אין להם צורך בהחזקת רישיון להטסת רחפן, אולם כאשר מדברים על אנשים שהשימוש ברחפן עבורם הוא מסחרי או מקצועי – בהחלט יש צורך בהחזקת רישיון.

רישיון הטסת רחפן ניתן לקבל באמצעות מעבר קורס משולב של תיאוריה והתנסות, וכן הוא מותנה במעבר מבחן. ללא החזקת רישיון הטסת רחפן, הטסה של רחפן עם מצלמה טרמית היא עבירה ברורה על החוק.

 

איפה אפשר לקנות רחפן עם מצלמה טרמית?

רחפן עם מצלמה טרמית הוא מוצר שנמכר בחנויות ספציפיות המתמחות ביבוא ושיווק של רחפנים. בהנחה ואתם משתמשים ברחפן עם מצלמה טרמית לצרכי עבודה מקצועיים, חשוב לוודא שאתם רוכשים רחפן איכותי עם מצלמה ברמה גבוהה, עם רזולוציה גבוהה ומשך טיסה ארוך.

היות והדבר הכי גרוע שיכול לקרות הוא להגיע אל רגע העבודה ולגלות שלרחפן לא נשארו עוד מספיק דקות טיסה, רצוי לבדוק בעיקר את אלמנט משך הטיסה.

 

כמות זיכרון – אחד האלמנטים החשובים ביותר לבדיקה

לפני שאתם רוכשים רחפן עם מצלמה טרמית, חשוב גם לוודא מה היא כמות הזיכרון שיש למצלמה טרמית שעל הרחפן. היות ומדובר כאן על צילומים גדולים ומדידת טמפרטורה, ובאופן כללי אחסון של נפח גדול של נתונים – רצוי לבחור רחפן עם מצלמה טרמית שיש לו זיכרון גדול. ניתן למצוא רחפן עם מצלמה טרמית עם נפח אחסון פנימי של 32 ג'יגה בייט, וחשוב גם לוודא שבנוסף אליו נמצא גם מקום להחדרת כרטיס זיכרון חיצוני שיוכל לגבות או לשמש בתור מקום נוסף לאחסון המידע שעל המצלמה הטרמית.

 

הכי טוב להתייעץ עם המומחים

ברגע שהחלטתם לרכוש רחפן עם מצלמה טרמית, רצוי לשתף אותנו בצרכים המדוייקים שלכם. ברגע שתתנו לנו את התמונה המלאה של הצרכים שלכם, נוכל להמליץ לכם על רחפנים מתקדמים עם מצלמות איכותיות ובמחיר הוגן. אז קדימה, למה אתם מחכים? התקשרו אלינו עכשיו ונעזור לכם לבחור רחפן שלא יאכזב אתכם!

צרו איתנו קשר

LOOLTV - קיבוץ גבעת השלושה
 
מפה ללולטיוי