רחפן עם מצלמה - דגמים 2021

 רחפן עם מצלמה זהו כלי טיס קטן אשר מהוה אופציה נוחה לצילום ואיסוף מידע וגם לנשיאה של מטענים קטנים. למרות גודלו הקטן הרחפן מצויד באמצעי זיהוי מתקדמים אשר מסייעים לבצע משימות בצורה מדויקת ביותר החל ממצלמה אנליטית הכוללת יכולות ראייה ביום ובלילה המסוגלת לגלות תנועות מגובה רב בשטחים פתוחים או בשטחים הכוללים אנשים רבים. 

 

רחפני צילום מקצועיים מול רחפנים המיועדים לשימושים שונים

עולם הרחפנים אשר פרץ לחיינו בשנים האחרונות התפתח לכל מיני גוונים וסוגים שונים של רחפנים. ישנם רחפני צילום מקצועיים, שזוהי המטרה אליה הם יועדו ולכן תכונותיהם בעלות דגש על זוויות צילום, צילום מדויק ואיכותי וכדומה. וישנם גם רחפנים לצרכים אחרים, מקצועיים בתחומים שונים כמו למשל רחפני ספורט או סיור, עיתונות וסיקור, שלהם גם ישנה מצלמה אשר מותקנת בגופם, אך היא איננה נועדה לשימושי צילום מקצועיים ולכן איכותית פחות. מצלמת רחפנים אלו היא קטנה ותכונותיה בהתאם. 

 

רחפן עם מצלמה

 

הדגש על רחפני צילום כאמור הוא איכות הצילום, ועל כן מותקנת בגופם מצלמה משוכללת ואיכותית. למצלמה זו זום למרחקים ארוכים ורזולוציה מצוינית גם למרחקים קצרים וכמובן גם למרחקים ארוכים. הם מצוידים באפשרות להעביר את התמונות או הוידאו לתוכנות ואפלקיציות שניתן להוריד לטלפון החכם או למחשב בקלות ובמהירות. ויתרה מכך, רחפני הצילום אף יכולים לשדר את התמונות או הוידאו בשידור ישיר לתוכנות אלו. רחפני הצילום נשלטים ע"י הצלם באמצעות שלט רחוק, אשר מאפשר לצלם שליטה על תכונותיו השונות של הרחפן, זום אין או זום אאוט, מיקוד התמונה, הגדלת או הקטנה שדה ראייה, מעבר מזווית צילום אחת לאחרת ברגע ומעבר בין מושא צילום אחד לאחר.

 

מה שכה מפתיע ברחפנים מסוג זה הוא איכות תוצרי הצילום המתקבלים. מאחר שמדובר ברחפן בעל מצלמה שאיננה גדולה במיוחד, נהוג לחשוב שתכונותיו העילאיות לא בהכרח יהיו באיכות צילום אלא במהירותו או בשליטה בו באוויר. ואולם, הדבר נכון לעניין הרחפנים הראשונים שהומצאו או לעניין רחפני סיור, למשל. אך רחפני הצילום המיועדים בדיוק למטרות אלו, של צילום אירועים וחוויות, חייבים להיות מדויקים ואיכותיים מאד ברמת הצילום שלהם. ואכן כך, תוצרי הצילום של רחפני צילום מדהימים ומיוחדים, ולעיתים אף טובים ואיכותיים יותר מכל מצלמה אחרת. 

 

רחפנים לשימושים אחרים

 

רחפנים המיועדים לשימושים אחרים, כאמור רחפני סיור, עיתונות וסיקור או רחפני ספורט, חשיבותם שונה ועל כן גם תכונותיהם ממוקדות אחרת. כאן החשיבות היא איננה במצלמה המותקנת בגופם, כי אם בשימושים השונים- כל רחפן לגופו. כך למשל, רחפן הנועד לצרכי צילום חשיבותו המרכזית היא מהירות הטיסה שלו והאפשרות להיות חלק מתחרויות ספורט, ועל כן הדגש על תכונותיהם של רחפנים אלו הוא אחר ומתקמד בביצוע פעולות מרשימות באוויר, במרחק התעופה ובאיכות התעופה. רחפנים מסוג זה יכולים להגיע למהירות מדהימה של עד 50 קמ"ש.

 

כך או כך, המשותף לכל סוגי הרחפנים הוא האפשרות לקלוט באמצעותם חיישניהם והמצלמה המותקנת בגופם את כל המתרחש בסביבה, מבחינת אירועים, מצבים ואנשים. טכנולוגיית הרחפנים מתפתחת עוד ועוד בשנים האחרונות ומותאמת לשלל תחומים שונים ואף מסייעת בפיתוחם ובייעולם של תחומים אלו. ובאמצעות טכנולוגית מתפתח זו, ניכר שוב ושוב במגוון תחומים, שהשמיים הם הגבול.

יש להדגיש כי הרחפנים מצריכים הרכבה לאחר הרכישה שלהם

טרם נדגיש את היתרונות של רחפן עם מצלמה, נציין כי ישנם רחפנים אשר מצריכים הרכבה לאחר הרכישה שלהם ואילו ישנם  רחפנים אשר מעבר לחיבור של הלהבים שלהם אין מה לעסוק איתם טרם הטיסה. בשנים האחרונות ניתן לראות כי רבים בוחרים לעשות שימוש ברחפנים לצורך אבטחה. רחפן עם מצלמה מהווה אמצעי אבטחה יעיל במיוחד ולכן רבים בוחרים לעשות בו שימוש.  יתרה מזאת, מדובר בכלי יעיל במיוחד נגד פריצות לשכונות ובתי עסק. בשנים האחרונות בשל העלייה ברמת החיים רבים מחפשים אמצעים שונים להגן על העסק ועל הבית ובאמצעות רחפן בהחלט ניתן לעשות זאת.

רחפנים עם מצלמה מיועדים לביצוע פעולות סיור

הרחפנים מיועדים לביצוע פעולות סיור ותצפית ובכך הם מייצרים הרתעה בזמן אמת ומסייעים בצורה טובה לכוחות הבטחון. יצויין כי הפעלה של רחפן עם מצלמה במסגרת ארגונית או מסגרת מסחרית מחייבת רישיון מטיס וכן עמידה בכללים החלים על הפעלת אמצעים שונים במרחב הציבורי. הטסת הרחפן משפיעה על מטרת הצילום בין אם מדובר בצילום חובבני או בין אם מדובר בתמרונים אוויריים. ישנם רחפנים אשר מצריכים יכולת למידה רבה ויכולות גבוהות של המטיס בהשוואה לרחפנים אחרים. כיום ניתן למצוא ברחפנים שונים מערכת ידידותית המאפשרת להקל על המשתמשים.  אין ספק כי רחפנים אשר מקלים על המשתמשים מאפשרים להם להרגיש נוחות ובטחון החל מהטיסה הראשונה.

שמירת הגובה מסייעת לשליטה על הרחפן

אחת האופציות אשר מסייעת לשלוט על רחפן עם מצלמה היא שמירת הגובה המאפשרת לרחפן להישאר בגובה אחיד בצורה אוטומטית בו ברגע שהוא הגיע לגובה הרצוי- המשמעות היא כי הוא יכול להוריד את היד מהסטיק השמאלי ולעבור להתמקד בסטיק הימני האחראי על הכיוונים השונים.

זמן  הטיסה מהוה פרמטר חשוב

זמן הטיסה נחשב לפרמטר חשוב ביותר לצד איכות הצילום והביצועים האוויריים לצד הזמן בו הרחפן יכול לשהות באוויר.  במסגרת רכישת רחפן עם מצלמה חשוב ביותר לבחון את היצרן ולוודא כי מדובר ביצרן איכותי במטרה לרכוש את הדגם הטוב ביותר.

יש ללמוד כמה שיותר על איכות המצלמה

 המצלמה מהווה את אחד החלקים החשובים ביותר ברחפן ולכן חשוב מאד לדעת כמה שיותר פרטים על המצלמה. צילום באמצעות רחפן הופך כיום פופולרי יותר ויותר וכך הדרישה לצילום עולה והרצון לצלם בצורה מגוונת ומרתקת יותר לא דבר של מה בכך.

ההמלצה היא לרכוש רחפן עם מצלמה בהתאם לניסיון שלכם

במידה ואתם רוכשים רחפן אשר כולל מצלמה , המשמעות היא כי אתם צריכים להיות מנוסים. יש להבין כי אין מדובר על משחק ילדים ולכן ההמלצה היא להתייעץ עם מומחים בתחום טרם רכישת הרחפן אשר כולל מצלמה. רחפן הכולל מצלמה נחשב לרחפן המתאים למקצוענים וכולל בין היתר אביזרים מתקדמים לשליטה ואפשרות צילום טובה.

בחינת אורך חיי הבטריה

בעת הרכישה עליכם להביא בחשבון את אורך חיי הבטריה. כאשר מדובר על רחפנים הכוללים מצלמה חיי הבטריה נחשבים קצרים במיוחד וזמן התעופה אינו מגיע ל30 דקות. יצויין כי המחירים של הרחפנים משתנים בהתאם לעוצמה של הבטריה אבל כדאי לרכוש בטריות רזרביות.

רחפן הכולל מצלמה מובנית

במידה ואתם מחפשים חווית צילום איכותית ביותר ההמלצה היא לרכוש רחפן עם מצלמה מובנית ומייצב במטרה לספק תמונות באיכות גבוהה ביותר אשר תוכלו לקבל.  קבלת תמונות באיכות גבוהה תאפשר לכם להתמקד בצילום ולדעת כי תקבלו את התוצאה הטובה ביותר.

השוואת מחירים

טרם רכישת הרחפן, ההמלצה היא לבצע השוואת מחירים על מנת לבחור את הרחפן במחיר המשתלם לכם ביותר. לעיתים יהיה עליכם לשלם קצת יותר ובתמורה תקבלו רחפן איכותי אשר יאפשר לכם ליהנות מצילום תמונות ברמה גבוהה. ב-LOOL TV תמצאו מכוון רחב של רחפנים עם מצלמה להזמנה מיידית!

 

 היכנסו לחנות הרחפנים שלנו >>

צרו איתנו קשר

LOOLTV - קיבוץ גבעת השלושה
 
מפה ללולטיוי