רחפן יד 2 - למה משומש כשאפשר חדש?!

בשנים האחרונות נדמה כי אי אפשר להתעלם מהטרנד של הרחפנים. בארץ מדובר בתחום ההולך ומתפתל ושואב אליו לא מעט מתעניינים. בעלי עסקים רבים גילו זה מכבר את היתרונות של הרחפנים והביקוש רב גובר.

בעת חיפוש אחר רחפן, ההמלצה היא לא לרכוש רחפן יד 2 אלא לרכוש רחפן חדש על מנת ליהנות מאיכות צילום ברמה הגבוהה ביותר.נכון,  מחיר נמוך עשוי לגרום לאנשים להתפתות, אבל אין לעשות זאת.

 

הרחפנים של היום הם לא הרחפנים של פעם

הרחפנים השונים אשר החלו להפציע בשמיים בשנים האחרונות הביאו עימם יתרונות והיצע רב וכן תכונות רבות.  מדובר במוצר אשר משמש קהל יעד רב החל מילדים ועד מבוגרים וחברות רבות. אנשי מקצוע עושים שימוש ברחפנים לצורך איתור וסקירה ואף לצורך מחקר רפואי. רק לאחרונה החלה חברת אמזון לעשות שימוש ברחפנים לטובת ביצוע משלוחים.

 

רחפנים של ילדים אינם רחפנים של מבוגרים

יש להניח כי בתור הורים אתם ממש לא רוצים לסכן את הילדים שלכם ולרכוש רחפן יד 2 שאינכם מכירים את המוצר מספיק טוב. בתור הורים אתם רוצים את הטוב ביותר עבור הילדים שלכם וזה כולל רכישת רחפן חדש.

שימו לב כי בעת רכישת רחפן לילדים, אין מדובר על רכישת רחפן למבוגרים. אמנם ניתן למצוא לילדים רחפנים קטנים, אך עדיין לא כדאי להתפשר על יד שניה ולרכוש רחפן מקורי על מנת ליהנות מהפעולה ולא למצוא את עצמכם במצב של רכישת מוצר שאינו איכותי מספיק.

 

השליטה מחייבת מיומנות רבה

שליטה ברחפן מחייבת מיומנות ולכן ההמלצה היא לרכוש רחפן חדש אשר מאפשר לכם ליהנות מהטסה בטוחה. בעת רכישה של רחפן יד 2 אינכם ממש יודעים מה מצב הרחפן ואין לכם אפשרות להבטיח כי מדובר ברחפן איכותי מספיק.

כאשר אתם רוכשים רחפן חדש, אתם תדעו להפגין את המיומנות הדרושה בהתאם להכרת הפונקציות השונות. אם אתם מטיסים מתחילים, כדאי לרכוש רחפן חדש הכולל מצב למתחילים- רכישת דגם הכולל מצב למתחילים תאפשר לכם להגביל את מצב הטיסה והמהירות של הרחפן.

 

יש לדאוג לרישיון מקצועי 

רבים אינם יודעים זאת, אבל בארץ קיים חוק האוסר על צילום אווירי מסחרי על אנשים שאינם בעלי רישיון הטסה מתאים אותו מקבלים באמצעות קורס להטסת רחפנים. מכאן, קיימת חשיבות רבה לדאוג לרישיון מקצועי. מתן שירותי צילום ללא רישיון ועוד שימוש ברחפן שאינו איכותי מספיק, מהווה עבירה על החוק. חברה בעלת רישיון מקצועי תהיה חברה אשר לה ניסיון רב בתחום. יצויין כי הליך הרישיון הוא הליך יחסית קצר ומבטיח כי רק בעלי המקצוע הרציניים ביותר יקבלו את הרישיון. כאשר מדובר על מטיס- צלם בעל רחפן איכותי ורישיון יהיה ביכולתו להביא את התמונה הטובה ביותר

 

חשיבות נושא הביטוח

כאשר רוכשים רחפן יד שנייה יש סכנה באשר לקבלת ביטוח. יש לשים לב כי רחפן שאינו איכותי מספיק ועשוי לצאת מידי שליטה יכול להוביל לתוצאה של פציעה וגרימת נזק רב. 

 

הכרה של הציוד המקצועי

רחפנים חדשים בניגוד לרחפנים יד שנייה כוללים ציוד חדשני ביותר אשר אינו מוכר למטיסים אשר עוסקים בהטסה בתוך תחביב ובוחרים לרכוש רחפן יד 2.  מטיס מקצועי יהיה בקיא בפונקציות השונות וידע כיצד להפיק את המיטב מהמערכות השונות.

 

חשיבות התנהלות מול הרשויות

בעת רכישה של רחפן חדש, נוח יותר להתנהל מול הרשויות בכל הקשור לדיווח על הפעילות. חברה אשר לה רישיון הפעלה אווירי תהיה מחוייבת לדווח על הפעילות שלה לרשות התעופה וכן לצרכי ביטוח.

 

חשיבות ציוד לצורך גיבוי

ההחלטה לרכוש רחפן חדש ולא רחפן יד 2 תהיה נכונה ביותר גם במקרה של רכישת ציוד לגיבוי. במקרה של תקלה מצערת, חברה מקצועית תגיע עם חלקי חילוף לביצוע הצילום ברמה הגבוהה ביותר.  הגעה לשטח עם חלקי חילוף שונים תאפשר לחברה להתגבר על כל המכשולים ולבצע את הצילום ברמה הגבוהה ביותר.

 

חשיבותה של אחריות

התוצר הסופי מהווה את כרטיס הביקור הטוב ביותר של עסק. חברה מקצועית אשר תדרג לרכוש רחפן מקצועי ולא רחפן יד 2 תדאג לאחריות. אין ספק כי כאשר מדובר על חברה של מקצוענים אשר אחראים על התוצר הם יראו לפניהם את הלקוחות.

צרו איתנו קשר

LOOLTV - קיבוץ גבעת השלושה
 
מפה ללולטיוי