השכרת רחפן מקצועי מהדגמים המובילים בעולם הרחפנים

השכרת רחפן

אם היינו אומרים לכם שקיים היום מוצר שיכול לאפשר לכם גם להנות מהטסה של כלי סופר משוכלל ויפה, וגם לצלם נופים חדשים מהגובה – הייתם מאמינים שהדבר הזה באמת אפשרי? ובכן, תנו לנו לספר לכם שהיום עם רכישת או השכרת רחפן זה בדיוק מה שאתם יכולים לעשות! חווית הטסת הרחפן היא הרבה מעבר למה שהיא נראית "על הדף", והיא יכולה לספק לכם שעות ארוכות של הנאה, כיף ואפילו התמקצעות. אם אתם מתעניינים בהשכרת רחפן ומחפשים קצת יותר מידע רגע לפני שאתם עושים את הצעד הזה, טוב שהגעתם אלינו כדי לקבל את המידע שיעשה לכם קצת יותר סדר בראש. אז השכרת רחפן – כל מה שחשוב לדעת – יצאנו לדרך!


השכרת רחפן – מי צריך את זה?

היום עולם הרחפנים פונה למגוון רחב מאוד של אוכלוסיות. האוכלוסיות האלו מתחלקות לכמה חלקים – צעירים לעומת מבוגרים, מקצוענים לעומת חובבנים ועוד. מה שמשותף לכל האוכלוסיות האלו הוא האהבה האדירה להטסת הרחפנים, בין אם לצרכי הנאה וכיף ובין אם לצרכים מסחריים ומהנים.

כמובן שכל האוכלוסיות האלו יכולות להנות מהשכרת רחפן, גם במידה והן מחזיקות ברחפן משל עצמן, ובוודאי שגם במידה ואין להן רחפן משלהן.


מדוע לבצע השכרת רחפן במקום לרכוש אותו?

אז השכרת רחפן היא אפשרות שעולה על השולחן בכמה סיטואציות שונות:

1. ברגע שאדם מסוים עושה את צעדיו הראשונים בעולם הרחפנים, ומעוניין לגשש ולבדוק האם זה באמת בשבילו כמו שנדמה לו. רגע לפני שהוא משקיע מאות או אלפי שקלים ברכישת רחפן, אותו אדם יכול להנות מהתנסות ראשונית בהשקעה הרבה יותר נמוכה.

2. ברגע שאיש מקצוע מסוים שמחזיק ברחפן מסוג אחד, אך נזקק לצורך מקרה ספציפי להשתמש ברחפן אחר, עם יכולות מתקדמות יותר, לדוגמה.

בסופו של דבר, מכל זה יוצא שהשכרת רחפן יכולה גם לחסוך בכסף מצד אחד, וגם לאפשר התנסות ראשונית לפני רכישה מצד שני.


השכרת רחפן – כמה זה עולה?

השכרת רחפן היא עניין הרבה יותר זול מאשר רכישת רחפן, וכמובן שגם הרבה פחות מחייב. השכרת רחפן יכולה לנוע בין מחירים של 400 ש"ח ל-1,200 ש"ח, כתלות בסוג הדגם של הרחפן, אורך תקופת ההשכרה, החנות שאצלה תבחרו לבצע השכרת רחפן וגורמים משתנים נוספים.


אנשי מקצוע שיכולת להיעזר בהשכרת רחפן

היום רחפנים מגיעים בכל מיני דגמים, כאשר כל דגם יכול לסייע למגוון פעולות שונות. קיימים רחפנים שמאפשרים צילום מהגובה, קיימים רחפנים שמאפשרים מדידות בשטחים מסויימים, קיימים רחפנים שמאפשרים השקייה של שטחים חקלאיים גדולים ועוד. כל אנשי המקצוע שעוסקים בהטסת הרחפנים לצרכים שפירטנו כאן, הם אנשי מקצוע שיכולים להנות מהשכרת רחפנים, שתענה להם בדיוק על הצורך שמתעורר אצלם.


השכרת רחפן צילום

אם נדבר לרגע באופן ספציפי על השכרת רחפן צילום, נגלה שקיימים עשרות דגמים שונים שיכולים לעמוד לרשותכם לצורך העניין. אין ספק שהשכרת רחפן צילום היא ההשכרה הבולטת והנחשקת ביותר, משום שמרבית השימוש היום ברחפנים הוא לצרכי הצילום השונים.

מי שיכול להנות בעיקר מהשכרת רחפן צילום הם אמנים שעוסקים בצילום, לצורך איסוף חומרי גלם מעולים להצגה בתערוכות, במוזיאונים ועוד, כמו גם צלמי אירועים, שיכולים להגיע לביצועים נפלאים באמצעות השכרת רחפן צילום בכל סוגי האירועים – אירועים פרטיים, אירועים עסקיים ועוד.


אם כבר משכירים, אז לעשות את זה כמו שצריך

השכרת רחפן אולי נשמעת פשוטה, אבל בסופו של דבר גם כאן מדובר על השקעה של לא מעט כסף, ולכן חשוב לא סתם לבחור ברחפן אקראי, אלא לבחון את האפשרויות שלכם לפני כן. קיימים היום דגמים שונים של חברות שונות, חלקן מוכרות יותר וחלקן מוכרות פחות, והמשימה שלכם רגע לפני השכרת רחפן היא להכיר את כולן לעומק, ולהבין מה הן בעצם מציעות לכם.

חברות כמו DJI, למשל, הן חברות סופר איכותיות ומקצועיות, והן מציעות דגמים משוכללים ביותר של רחפנים, בעלי יכולת הטסה למשך זמן רב, יכולת צילום גבוהה במיוחד, וטווח שליטה רחוק במיוחד. לצד החברה הזו, קיימות חברות נוספות שייתכן ויוכלו לשרת את הצרכים שלכם, אבל אין ספק שהתהליך צריך להיות לפי השלבים הבאים:

1. זיהוי הצרכים האישיים שלכם.

2. בחינת אפשרויות הרחפנים שביניהם תוכלו לבחור.

3. קבלת הצעות מחיר.

4. השכרת רחפן.


השכרת רחפן מביאה איתה גם דברים שצריך לדבר עליהם מראש

בסופו של דבר, השכרת רחפן היא לא השכרה של מגבת בבית מלון, שאם היא תלך לאיבוד לא יקרה שום דבר. מדובר כאן על מוצר יקר ומקצועי, ולכן אם בזמן השימוש שלו יקרה לו משהו, אתם תצטרכו לתת על כך דין וחשבון לחברה שממנה שכרתם את הרחפן. מרבית החברות יחתימו אתכם על חוזה בטרם השכרת רחפן, כך ששני הצדדים יוכלו לדעת בדיוק מה קורה במסגרת השימוש ברחפן, ומה קורה במסגרת של פגיעה בו.

חשוב מאוד שתעיינו בקפידה בחוזה שאתם מקבלים, על מנת שתוכלו לדעת בדיוק מה מותר לכם ומה אסור לכם לעשות עם הרחפן, מהו טווח ההשכרה שלכם, מהם התנאים להשכרה, ובאילו מקרים תצטרכו לשלם עבור התיקון שיגיע בעקבות הנזקים שאולי תגרמו לרחפן.


השכרת רחפן – צריך גם לדעת איפה כדאי לעשות את זה

היום לא מעט חברות מציעות השכרת רחפן, כאשר חלקן ידועות ובעלות שם בעולם הרחפנים, ואילו חלקן פחות. בסופו של דבר, כאשר אתם עומדים לקראת השכרת רחפן, אתם צריכים להבטיח שאתם עומדים לקבל מוצר איכותי וטוב, ולכן כדאי לבחור אך ורק בחברה מוכרת לצורך העניין.

בנוסף, חברה גדולה ומוכרת תציע בדרך כלל תנאי השכרה סטנדרטיים, מבלי להעמיד אתכם עם הגב לקיר עם תנאי השכרה דרקוניים ובלתי אפשריים. אם גם אתם מחפשים אחר חברה שכזו, אנחנו שמחים להציג לכם אותנו – לול טי וי!


לול טי וי – השכרת רחפן, רכישת רחפן, ייעוץ והדרכה

אצלנו בלול טי וי תוכלו לפגוש את רמת הרחפנים הגבוהה ביותר בארץ. צוות העובדים שלנו מתמקצעים באופן ספציפי בכל דגמי הרחפנים שמגיעים אלינו, וידעו לייעץ לכם איזה רחפן כדאי לכם לשכור בהתאם לצרכים האישיים שלכם. המחירים שלנו הוגנים, הידע שלנו נרחב, הניסיון שלנו עשיר שנים, ומעל הכל – אנחנו פשוט אוהבים את מה שאנחנו עושים. צרו איתנו קשר עוד היום במספר הטלפון 03-656-5500 או הגיעו לחנות שלנו שבקיבוץ גבעת השלושה, ונשמח לסייע לכם בכל דבר שתצטרכו.

 

צרו איתנו קשר

LOOLTV - קיבוץ גבעת השלושה
 
מפה ללולטיוי