השכרת רחפן מקצועי מהדגמים המובילים בעולם הרחפנים

השכרת רחפן

 

היום עולם הרחפנים פונה למגוון רחב מאוד של אוכלוסיות עם מגוון רחב של דגמים. , השכרה מתאימה לכל מי שיש לו את הצורך ברחפן מקצועי ובעל רישיון מטיס מתאים .

 

מדוע לבצע השכרת רחפן במקום לרכוש אותו?

אז השכרת רחפן היא אפשרות שעולה על השולחן בכמה סיטואציות שונות:

1. ברגע שאיש מקצוע מסוים שמחזיק ברחפן מסוג אחד, אך נזקק לצורך מקרה ספציפי להשתמש ברחפן אחר, עם יכולות מתקדמות יותר, לדוגמה.

2. ברגע שאדם מעוניין לבצע הפעלה של רחפן עם יכולות מיוחדות שלרוב עלותו  גבוהה מבלי לרכוש אותו .

 

 

אנשי מקצוע שיכולים להיעזר בהשכרת רחפן

היום רחפנים מגיעים בכל מיני דגמים, כאשר כל דגם יכול לסייע למגוון פעולות שונות. קיימים רחפנים שמאפשרים צילום מהגובה, קיימים רחפנים שמאפשרים מדידות בשטחים מסויימים, קיימים רחפנים שמאפשרים השקייה של שטחים חקלאיים גדולים ועוד. כל אנשי המקצוע שעוסקים בהטסת הרחפנים לצרכים שפירטנו כאן, הם אנשי מקצוע שיכולים להנות מהשכרת רחפנים, שתענה להם בדיוק על הצורך שמתעורר אצלם.


אם כבר משכירים, אז לעשות את זה כמו שצריך

השכרת רחפן אולי נשמעת פשוטה, אבל בסופו של דבר גם כאן מדובר על השקעה של לא מעט כסף, ולכן חשוב לא סתם לבחור ברחפן אקראי, אלא לבחון את האפשרויות שלכם לפני כן. קיימים היום דגמים שונים של חברות שונות, חלקן מוכרות יותר וחלקן מוכרות פחות, והמשימה שלכם רגע לפני השכרת רחפן היא להכיר את כולן לעומק, ולהבין מה הן בעצם מציעות לכם.

חברות כמו DJI, למשל, הן חברות סופר איכותיות ומקצועיות, והן מציעות דגמים משוכללים ביותר של רחפנים, בעלי יכולת הטסה למשך זמן רב, יכולת צילום גבוהה במיוחד, וטווח שליטה רחוק במיוחד. לצד החברה הזו, קיימות חברות נוספות שייתכן ויוכלו לשרת את הצרכים שלכם, אבל אין ספק שהתהליך צריך להיות לפי השלבים הבאים:

1. זיהוי הצרכים האישיים שלכם.

2. בחינת אפשרויות הרחפנים שביניהם תוכלו לבחור.

3. קבלת הצעת מחיר.

4. השכרת רחפן.


השכרת רחפן מביאה איתה גם דברים שצריך לדבר עליהם מראש

כדי להשכיר רחפן צריך רישיון מטיס למשקל הרלוונטי.

בסופו של דבר, השכרת רחפן היא לא השכרה של מגבת בבית מלון, שאם היא תלך לאיבוד לא יקרה שום דבר. מדובר כאן על מוצר יקר ומקצועי.

לכן אם בזמן השימוש שלו יקרה לו משהו אתם תצטרכו לתת על כך דין וחשבון , תנאי ההשכרה יהיו ברורים כך ששני הצדדים יוכלו לדעת בדיוק מה קורה במסגרת השימוש ברחפן, ומה קורה במסגרת של פגיעה בו.


השכרת רחפן – צריך גם לדעת איפה כדאי לעשות את זה

היום לא מעט חברות מציעות השכרת רחפן, כאשר חלקן ידועות ובעלות שם בעולם הרחפנים, ואילו חלקן פחות. בסופו של דבר, כאשר אתם עומדים לקראת השכרת רחפן, אתם צריכים להבטיח שאתם עומדים לקבל מוצר איכותי וטוב, ולכן כדאי לבחור אך ורק בחברה מוכרת לצורך העניין.

אז. אם גם אתם מחפשים אחר חברה שכזו, אנחנו שמחים להציג לכם אותנו – לול טי וי!


לול טי וי – השכרת רחפן, רכישת רחפן, ייעוץ והדרכה

אצלנו בלול טי וי תוכלו לפגוש את רמת הרחפנים הגבוהה ביותר בארץ. צוות העובדים שלנו מתמקצעים באופן ספציפי בכל דגמי הרחפנים שמגיעים אלינו, וידעו לייעץ לכם איזה רחפן כדאי לכם לשכור בהתאם לצרכים האישיים שלכם. המחירים שלנו הוגנים, הידע שלנו נרחב, הניסיון שלנו עשיר שנים, ומעל הכל – אנחנו פשוט אוהבים את מה שאנחנו עושים. צרו איתנו קשר עוד היום במספר הטלפון 03-656-5500 או הגיעו לחנות שלנו שבקיבוץ גבעת השלושה, ונשמח לסייע לכם בכל דבר שתצטרכו.

 

צרו איתנו קשר

LOOLTV - קיבוץ גבעת השלושה
 
מפה ללולטיוי