אודות

 


LOOLTV
  הינה החברה המובילה בישראל לשיווק והתאמה של מערכות צילום אוויר ומערכות טיסה אוטונומיות. החברה נוסדה בשנת 2008  וממוקמת בקיבוץ גבעת השלושה.

 

 

 

אנו מספקים פתרונות מתקדמים למגוון צרכי צילום, ביטחון, מיפוי, רישוי, הכשרה, התאמה ופיתוח.  אנו מציעים מענה ומעטפת לכל צורך ממגוון היישומים הרב שמתאפשר על ידי רחפנים ומביאים עמנו ניסיון מעשי ארוך טווח וידע רב. 

 

 

 

LOOLTV רואה חשיבות עליונה בביטחון למטיס ולסביבה ולכן מדריכה כל קונה חדש בהפעלת הרחפן, מערכותיו, שליטה נכונה, בטיחות טיסה וטיפים רבים שעוזרים להתחיל על הצד הטוב ביותר.

 

 

 

LOOLTV מחוייבת לצרכי הלקוח ומציעים ניסיון רב בפיתוח, שדרוג ואינטגרציה של אמצעים לא שגרתיים ופתרונות יצירתיים לכל מטרה. ברשותנו אמצעים וידע רב למציאת פתרון מעשי לכל דרישה. אנו עובדים עם כל גופי הביטחון במדינת ישראל וכן גופים מקצועיים כגון חברות ביטחון ואבטחה, אוניברסיטאות ומשרדי הפקות דרך קבע.

 

 

 

נדבך נוסף בפעילות שלנו כוללת הכשרה והסבה מקצועית של מטיסים בקורס המאושר על ידי רת"א. בנוסף, אנו עוזרים בבחינה, אפיון ורישוי כלי טייס חדשים וכן הכנת כל ספרות הטייס הנלוות.

 

 

 

צוות הצילום האווירי שלנו מצויד במיטב הציוד הכי חדיש ומתקדם, מגוון כלים מרושיינים ורשיון הפעלה אווירי ובעל ניסיון רב בהפקות רבות לרבות אירועים מיוחדים, פרסומות, סדרות, עבודות מיפוי, אדריכלות, הנדסה וחקלאות.

 

 

 

LOOLTV רואים בשירות הלקוח ערך עליון ומבטיחים מימוש אחריות מלא ותמיכה בכל שאלה או תקלה גם לאחר הרכישה – גם אם לא התבצעה אצלנו. מוזמנים לפנות אלינו בכל שאלה או עניין הקשור לכלים בלתי מאוישים וצילום אווירי ונשמח לעזור.

 

 

LOOLTV – הבית של הרחפנים בישראל


 

  

 

 

 

 

 

 

צרו איתנו קשר

LOOLTV - קיבוץ גבעת השלושה
 
מפה ללולטיוי